TÜM ANADOLU 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN GEYLANİ'YE ZİYARET

Bitlis 16 Ocak 2020 21:05
Videoyu Aç TÜM ANADOLU 15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN GEYLANİ'YE ZİYARET
A
a

Tüm Anadolu 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Bitlis İl Başkanı Nasrullah Çoban ve beraberindeki heyet Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani'yi ziyaret etti.

Tüm Anadolu 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Bitlis İl Başkanı Nasrullah Çoban, beraberindeki heyet ile birlikte Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani'yi ziyaret ettiler. 
Çoban'ın beraberindeki il başkan yardımcıları ve ilçe başkanları ile gerçekleştirilen ziyarette derneğin faaliyetleri hakkında Belediye Başkanı Geylani'ye bilgi verildi. Kendisine yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Geylani, Tüm Anadolu 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Derneği'ne çalışmalarının hayırlı olmasını diledi. Dernek yönetimi tarafından Başkan Geylani'ye plaket takdiminin ardından Bitlis Detay'a konuşan Dernek Bitlis İl Başkanı Çoban: "Bugün yönetim ekibimizle birlikte Tatvan Belediye Başkanımız Sayın Emin Geylani'yi ziyaret ettik. Misafirperverlerliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Başkanmız Tatvan ilçemizde açmayı planladığımız şubemiz için bizlere yer tahsis edeceğinin müjdesini verdi. En kısa süre içerisinde şubemizi açarak Şehit ve Gazi ailelerimize daha fazla yardımcı olmak için hep beraber çalışacağız. Bu kutlu davada bizleri yalnız bırakmayan, yanımızda olan Sayın Geylani'ye huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum." dedi.Kaynak : MUSTAFA YÜZER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bitlis'in Tüm Detayları..