REKTÖR YARDIM BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Bitlis 8 Ocak 2020 15:45
Videoyu Aç REKTÖR YARDIM BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ
A
a

Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yardım nasın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Yahya Eren Konukevi'nde düzenlenen kahvaltıda ilimizdeki yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi.

Rektör yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Demirtaş, Prof. Dr. Sabir Rüstemli, Prof. Dr. Zeki Argunhan, Üniversitemiz Genel Sekreteri Öğr. Gör. Muhammed Zahid Kuldaş ve Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Gör. Ümit Aybay’ın da katıldığı programda, Rektörümüz Prof. Dr. Yardım, Üniversitede 2017 yılından bugüne dek gerçekleşen çeşitli faaliyetlerine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

Basın mensuplarına katılımlarından dolayı teşekkürlerini ifade eden Rektör Prof. Dr. Yardım,  tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Rektör Prof. Dr. Yardım, slayt eşliğinde yaptığı sunumda 2017-2019 Yılları Arası Yapım İşleri, 2017-2019 İlk Kez Öğrenci Alınan, Yeni Açılan Bölüm ve Programlar, 2017-2019 Personel ve Öğrenci Sayıları, 2019 Yılı Etkinlikleri ve 2020 Yılında Planlanan Projeler’den bahsetti.

Rektör Prof. Dr. Yardım’ın konuşmasının ardından kahvaltıya geçildi. Kahvaltıda basın mensuplarıyla sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Yardım basın mensuplarının çeşitli sorularını da cevapladı. Toplantı havasında geçen kahvaltı programı basın mensuplarına üniversite tarafından yaptırılan tanıtım dergileri ve ajandaların hediye edilmesinin ardından sona erdi.

 
Kaynak : MUSTAFA YÜZER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bitlis'in Tüm Detayları..
 
Kanal Bitlis
Herkese Açık grup · 9.121 üye
Gruba Katıl