AHLAT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖKBULAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Bitlis 20 Şubat 2019 13:07
Videoyu Aç AHLAT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖKBULAK BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
A
a

Ahlat'ta büyük oy potansiyeline sahip olan Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Şahabettin Gökbulak, Demokrat Parti'nin tek taraflı olarak Ahlat'ta aday göstermeyeceğini açıklaması üzerine Saadet Partisi'nden aday oldu.

Saadet Partisi Ahlat Belediye Başkan Adayı Şahabettin Gökbulak basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
"Çok kıymetli hemşehrilerimiz, pek muhterem annelerimiz, kardeşlerimiz, bacılarımız ve sevgili gençler sizlerin büyük bir teveccühü ile 31 mart 2019 yerel seçimlerinde, mesai arkadaşlarımızla birlikte, sizlere hizmet etmek üzere belediye başkanlığı seçim çalışmalarımıza başladık. Çok kısa bir süre içinde halkımız bizleri bağrına bastı. Seçimin öncüsü olarak yarışta yerimizi almışken, ikbal ve menfaatlerinin bozulmasından korkan bir takım çevrelerin kara propagandası sonucunda Demokrat Parti tek taraflı olarak Ahlat'ta aday göstermeyeceğini, 18.02.2019 tarihinde saat 22.30 itibariyle açıklamış ve bu kararını Demokrat Parti Teşkilat Başkanı Ertan Bey tarafımıza bildirmiştir.
Lafı uzatmadan söylemek gerekir ki bu takdiri halkımızın kendisi yapacaktır. Yüzyıllarca bu topraklarda şerefle yaşadık. Vatanımıza ve milletimize şerefle hizmet ettik. Görevimizi yaparken hiçbir zaman kirli hesaplar içerisinde ve çıkarlar peşinde olmadığımız gibi, hiçbir çıkar çevresinden talimat almadık. Şahsi çıkarlarımıza, memleketin yüksek menfaatlerini araç etmedik. Ailecek, Ahlat'ı her zaman canımızdan aziz bildik.
Ahlat ve Ahlatlı kadirşinastır. Memlekete bir çivi çakanı unutmadığı gibi, hiç kimsenin de şahsi ikbal ve çıkarları için Ahlat adını kullanmasından hoşlanmaz. Ahlat'ı sevmek; Ahlat'ta fabrika açmak, fakülte açmak, tarımsal ürünler endüstrisi kurmak, pomza ve Ahlat taşı yapı malzemeleri işletmeleri açmak, su-yol-yeşil alan-imar, kıyı ve çevre sorunu çözülmüş bir kent inşa ve ihya etmekle olur. Ahlat'ta her evde bir üniversiteli var. Bu bakımdan bürokraside Ahlatlı kaymakam, vali, müsteşar, genel müdür, akademisyen, üst düzey bürokrat atamakla olur. Ben merkezli değil, Ahlat odaklı siyaset yapmakla bunu başarmak mümkündür. Anadolu'nun girizgahı Ahlat'ta, yüzlerdir sene alın teri ile yaşayan, bu toprakları anasının aksütü gibi temiz ve helal muhafaza eden pirifaniler var. Bizim Ahlatlıya minnet ve şükran borcumuz var. Biz bu mübarek insanlara ve bunların emanetine layık olmaya çalışacağız.
Ahlatlılar; kirli, şaibeli ve kara propagandaya dayalı siyasete asla müsamaha göstermeyecektir. Müfteriler kirli hesapları içinde boğulacaktır. Kadromuz ehliyetli bir kadrodur. Ahlat'ın sorunlarını biliyoruz. Daima namuslu, dürüst insanlardan, haktan ve hukuktan yana olacak, kötüye, ayrıştırıcı ve çatıştırıcı bir dile, çıkar odaklı çevrelere asla müsaade etmeyeceğiz. Mesai ve çalışma arkadaşlarımızla, birlik ve beraberlik içinde kumpas, iftira, yalan, baskı ve yıldırmalara karşı mücadelemize ve seçim çalışmalarımıza Saadet Partisi çatısı altında devam ediyoruz. Saygıdeğer halkımızın yüksek takdir ve değerlendirmelerine saygıyla arz ederiz. "

 
Kaynak : MUSTAFA YÜZER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Bitlis'in Tüm Detayları..
 
Kanal Bitlis
Herkese Açık grup · 9.121 üye
Gruba Katıl